Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma vagy vitorlás...

Szakállas agáma vagy vitorlás gekkó?

Figyelt kérdés
Volt egy sisakos kaméleonom. Sajnos elpusztult és ez miatt szeretnék egy új állatot. Tudom, hogy a két állat mást igényel, mind terráriumban mind környezet szempontjából. A kaméleon miatt már van magas terráriumom. Ti melyiket ajánlanátok?

2021. márc. 26. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ebbe a terkóba akarod vitorlás.

Ha egy új terkóba szaki.

Nekem a szakik jobban tetszenek.

2021. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem feltétlen szeretném ugyan ebbe. Úgy értem, ha a szakit jobban ajánljátok egy nem teljesen kezdő hüllő tartónak akkor hallgatok rátok. Melyik állat kezesebb vagy melyiket könnyebb kézhez szoktatni? Olvastam, hogy alapból mindkettő barátságos.
2021. márc. 26. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a szakik azok elmászkálnak rajtad még tv-zes közben is :)
2021. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ém a szakit ajánlom.
2021. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én sokkal jobban ajánlom a vitorlás gekkót, mert este mászkál össze-vissza a terráriumban, jól megfigyelhető, ha napi 5 percre kiveszed akkor egy idő után kézhez szokik. Nincs nagy helyigénye, olcsóbb, mint az agáma, nem kell neki lámpa meg ilyenek csak naponta meg kell spriccelni hogy párás legyen. Tücsköt vagy tápot is adhatsz, és gyümölcsöt is eszik, egyszerűbb a tartása. És ha kézhez van szoktatva, akkor nagyon megéri.
2021. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már régóta szeretnék vitorlás gekkót, és szerintem kevésbé beteges. Ezt úgy értem, hogy nem kell egyfolytában az állatorvoshoz furigázni. 🌸
2022. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!