Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nevek leopárdgekkónak? Ötletek...

Nevek leopárdgekkónak? Ötleteket, és döntésben való segítséget várok!

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni magamnak egy leopárdgekkót, de bajban vagyok a névadással. Természetesen rengeteg ötletem van, de nem tudok választani...:P A kérdéshez csatolok egy szavazást, amelyben az én névötleteimet írom le, szavazzatok bátran! Emellett kommentben örömmel várom az egyéb ötleteket is! (ezek egyenlőre csak a hím nevek, így itt azokat javasoljatok, az unisex, és nőstény neveket majd két későbbi kérdésben fogom feltenni!!) Nektek hogyan hívják a kis sárkányfajzatotokat? Várom a nevüket kommentben! :)

#névadás #leopárdgekkó #hímeknek #gekkónevek #SimpleMrsPentious
2021. ápr. 7. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Mushu
Raptor
Rémusz
Rezső
Louis
Fuhur (a szerencsehozó sárkány a Végtelen Történetből :D)
Dexter
Hermész
Apollón
Leonardo
22 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
82%
Szavaztam, de én biztosan ilyen nevet adnék neki: Sol InVicTus
2021. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Csui!
2021. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
süsü
2021. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Szépen hangsulyozva felolvasod nekik sorban az általad kiválasztott neveket és amelyiknél elmosolyodik az egyik akkor azt kapja mert tetszik neki!
2021. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4. Ez tényleg így működik? Úgy értem, ezt most poénból írtad, vagy ez tényleg lehetséges?
2021. ápr. 7. 11:45
 6/22 A kérdező kommentje:
Hm,a Süsü valóban aranyos, de valahogyan nem emlékeztet egy gekkóra Musuval, vagy Fuhurral ellentétben. Ők olyan gekkószerűbbek. :)
2021. ápr. 7. 11:59
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves 7., én nem elutasítottam, csupán kifejtettem a véleményemet. Nem kell egyből felkapdosni a vizet, azt hiszem megoldhatjuk ezt konfliktus nélkül. Gondolom te írtad a Süsüt. Nézd, lehet hogy nekem annyira nem tetszik, attól még neki/neked tetszhet! :)
2021. ápr. 7. 12:07
 8/22 A kérdező kommentje:
Szintén a 7-nek címezve, nekem a névötlettel semmi problémám nem volt, hisz írtam is hogy egyébként egy aranyos név, én szimplán azt mondtam, hogy a mesehős nem emlékeztet gyíkra, mert Mushut gyíkszerűbbnek látom. Azzal, hogy te másképp gondolod nincsen semmi probléma! Kerüljük a veszekedést, ha kérhetem! :)
2021. ápr. 7. 12:10
 9/22 A kérdező kommentje:
Figyelj... Azt hiszem sikerült félre értelmeznünk egymást... Én az előbbieket nem veszekedés, vagy kötekedés céljából írtam, hanem éppen ezek elkerülése érdekében, mivel félreérthetőnek találtam amit írtam. Értelmes emberek vagyunk, le tudjuk ezt rendezni így, békésen is. Én csak nem szeretnék csatázni azért, mert vannak nézeteltéréseink, remélem megérted! :)
2021. ápr. 7. 12:49
 10/22 A kérdező kommentje:
Öhm... Mivel anonim vagy nem tudom eldönteni hogy te a korábbi válaszoló vagy-e... Ezt most vegyem sértésnek? :D
2021. ápr. 7. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!