Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a baja a kaméleonomnak?

Mi a baja a kaméleonomnak?

Figyelt kérdés
Ez a 3. kaméleonom,tudok a tartásról mindent. Eddig 2 sisakosom volt ,de most egy nőstény párduckaméleon van. Kb. Fél éve van meg,eddig semmi gond nem volt. Ki szoktam tenni egy növényre a héten legalább 2x. Kicsit olyan mintha sokat pihenne,berakom a tücsköt a terkóba,aztán később megeszi,de általában rögtön el szokta kapni. Lomhán mozog! Nem tudom mi a baja szegénynek😢. (Nemrég elutaztunk pár napra,de biztosítva volt neki minden. Talán az lehet a baj,hogy egy kis tálkába pár napja betettem vizet,és mikor hazajöttünk abból evett meg egy tücsköt(lehet hogy szennyezett víz volt). Valaki ért ehhez?

2021. ápr. 8. 09:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Tavaszi fáradság!
2021. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Én értek a kaméleonokhoz.

Az oka lehet az, hogy kamaszodik és ilyenkor nem annyira falánk.

Tálból nem nagyon tudnak inni, minek raksz abba vizet? Ezek szerint csak ezt az egy itatási módszert választottad?


Van neki megfelelő minőségű uvb és vitamin+kalcium por, illetve megfelelő talaj, ahova le tudja majd tenni a tojásokat?

2021. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szia. Nem csak ez az itatási módszer volt. Vitamin van és talaj is(kókuszrost),bár azt lehet hogy meg kéne magasítani.
2021. ápr. 8. 09:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden okozhatja, az lenne a legjobb ha megmutatnád egy olyan állatorvoshoz, aki hüllőkre specializálódott. Pesten van ilyen állatorvos.

Ne ide írd ki, hogy találgasson a gyakori népe látatlanban, amikor más baj is lehet. Vidd állatorvoshoz.

2021. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"Lomhán mozog"

🤣


Mi?

2021. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
H9gy lomhán, hogy mozog 1 kamleo?
2021. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ebből nehéz válaszolni. Pl mit értesz az alatt, hogy lomhán mozog. Általában lomhán mozognak, és pihennek a napozó hely alatt. Az a nagy gáz, ha ezt csukott szemmel teszik.
2021. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem értettétek. Ez alatt azt értem hogy általában aktív szokott lenni most nem, a tücsköket sem kapja el csak pár órával később.
2021. ápr. 8. 10:23
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem éhes!🤠
2021. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem hinném, hogy bármi baja lenne ha eszik és iszik. Nem annyira éhes. Sőt, ivarérett korban van hogy hetekig rá se néznek a kajára.
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!