Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan tudjam hogy éhes a...

Honnan tudjam hogy éhes a királypiton?

Figyelt kérdés

2 napja vettem. Az előző tulaj azt mondta idén 3x evett. Jó húsban van amúgy..

Ma megpróbálkoztam beadni neki egy frissen leölt egeret, de nem kérte.

Hogyan lehet látni rajta hogy mikor éhes?


2021. ápr. 12. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Általában meg kell várni az ürítést vagy ha a szokásosnál idegesebben mozog, akkor próbáld megetetni. Felnőtt korukban már 3 hetente egyszer elég nekik enni.
2021. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Onnan, hogy hangosan korog a gyomra.
2021. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A piton h ha jol erzi magat akkor kb egesz nap alszik, csak este megy egy kort, iszik es alszik tovabb. Nem tudom h milyen idos, de az elozo tulajt kerdezd ki h milyen idokozonkent es mit eszik. Ha aprilisban meg csak haromszor evett, akkor elvileg eleg nagy - bar akkor sem havonta egyszer esznek. Fura. (Lehet h a parzasi idoszak zavart be.)

Ha jon-megy-nezelodik, akkor erdemes neki belogatni egy egeret (bar ha ilyen nagy, akkor patkanyt kene egyen)

Illetve: elot vagy fagyit evett eddig? Az sem mindegy - vannak kigyok akik nincsenek hozzaszokva a holt kajahoz.

2021. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi megfigyeltük mikor milyen időközönként evett. És naptárba előre beírkáltuk, mikor-mennyit kell etetni
2021. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rgbx válasza:

mindig csak ürítés után adj neki enni korátol függöen.

ha nagy elég neki 2-3 hetente adni,

ha még kicsi 1 hetente.

onnan látod ha éhes hogy felemeli a fejét és elkezd vele jobbra-balra billegni. ilyenkor csak óvatosan nyúlj hozzá, mert össze tévesztheti az újad az egérrel.

2021. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!