Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit ajánlotok görög teknős...

Mit ajánlotok görög teknős tartásához?

Figyelt kérdés
Engem leginkább azok érdekelnének, hogy milyen az életciklusuk mire érdemes odafigyelni, mivel érdemes etetni őket, és bármi ami hasznos lehet a tartásukhoz. Tervezek egyet beszerezni, habár régebben is volt, de akkor még kölyök voltam ,és inkább szüleim figyeltek oda rá nem én. Szóval bármi jöhet szívesen várom. Köszi!

2021. ápr. 23. 02:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokáig él 40-50 év. Színte kizárólag természetben gyűjtött gizgazokkal kell etetni. Úgy érdemes belevágni a tartásába ha kertes házban laksz, hogy tavasztól őszig ott lehessen a szabad ég alatt. 2.-3. életévétől teleltetni kell ami nem kötelező ha nemakrod pl szaporítani. Ilyenkor egy jó nagy alapterületű terráriumban kell tartani, vitaminozni az eleségét. uvb lámpával utánozni a napfényt. Talajnak kerti földet kell használni. Ezek a legfontosabb infók de a megfelelő facebookcsoportokban megkapod a válszokat
2021. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!