Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szegeden melyik állatorvost...

Szegeden melyik állatorvost ajánlanátok aki foglalkozik gekkókkal is?

Figyelt kérdés
A leopárd gekkóm elég furán viselkedik. Kedvetlen, lassú, alig eszik, a szemeit nem nagyon nyitja ki (ki tudja nyitni ha nagyon piszkálom, de valamiért nem nagyon akarja..) Semmit nem változtattam se a körülményeken, se az etetésén. Aki volt hasonló helyzetben, kb mennyibe fog kerülni, hogy megvizsgálják? Illetve kit ajánlanátok Szegeden?
2021. máj. 11. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik teknőssel vagyok így. Kedvetlen, lassú és nem eszik. A szeme ugyan nyitva, de egy falatot se 4 hete. Dr. Farkas Patrícia Évát találtam, aki egzotikus kisállatorvos, és vállalt teknőst. Pénteken voltam nála, csinált röntgent, adott három injekciót, ez 5020 ft volt. Nem tudja mi baja van, egy antibiotikum injekció kúrára hordom vissza a teknőst a héten.
2021. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még kicsit figyelem hátha csak átmeneti állapot aztán ha nem változik, viszem én is.
2021. máj. 11. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!