Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tudok tenni a siklók...

Mit tudok tenni a siklók ellen? Besokaltam, nem bírok tovább így itt élni.

Figyelt kérdés
Kígyó fóbiám van.. Most költözünk vissza vidékre a szülőfalunkban a párommal.. 3 hét alatt már vagy 10 sikló volt az udvarunkon.. Ebből 4 az ajtó mellett... Fogalmam sincs mit csináljunk.. Elegem lett. Kiskorom óta brutális érzés ha kígyót látok, nem hogy még a saját udvarunkon.. Ma is konkrétan sokkot kaptam.. Órák kellenek mire helyre jövök. Kérlek mondjatok valami okosságot erre mert nem bírom.

2021. júl. 20. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
kell egy üvegajtó, és ha kígyó van kint nem mész ki😊
2021. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, én megértelek. Én az átkozott poloskáktól rettegek. Ráadásul azok rengetegen vannak és bepofátlankodnak mindenhová. :(
2021. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A poloska rosszabb szerintem.
2021. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
NE. Ne vegyél csak azért kutyát, hogy ne legyen siklód a ház körül. Egy kutya hatalmas felelősség és sokat kell vele foglalkozni.
2021. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja a poloska rosszabb. Undoritó kártevő,büdös is.
2021. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne vegyél kutyát, hogy távoltartsa a silkókat, mert vagy összejön vagy nem. Ráadásul egy kutya felelősség.


Csináld meg úgy a kertet, hogy ne legyen "siklóbarát" ha már ennyire rettegsz tőlük. Nézd meg hogy milyen helyeket szeretnek, aztán azokat szüntesd meg!

2021. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!