Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel tudnám meggyőzni a...

Mivel tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy lehessen gabonasiklóm?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam mindennek, terrárium készítőket is kerestem, decemberben lesz Terraplaza is, hely is lenne a terráriumnak. December elején lesz a születésnapom, akkor akár felesben meg is tudnánk venni mindent

2021. okt. 13. 16:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Mert eddig nem engedték?
2021. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
91%

Az attól függ, hány éves vagy szerintem. Ha ilyen 14 körüli, sztm simán megcsinálják egy jó félévi jegyért!


De ez szerintem tényleg attól függ hány éves vagy.......

2021. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Mivel indokolják, hogy nem engedik? Mert ha mondjuk egyikük retteg a kígyóktól, akkor nem fogod annyival meggyőzni, hogy ez csak egy sikló.
2021. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen indokkal nem engedik?
2021. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
14%
Semmivel még gyerek vagy.
2021. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 vantel ***** válasza:
14%
Lakásba sikló?
2021. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
#6, nem, az udvarra, házőrzőnek... Terráriumot láttál-e már?
2021. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%

En nagyon sajnalom, imadom, szeretem a gyerekeimet, de kigyot (siklot) es pokot az en hazamban nem tarthatnak. Termeszetesen elmagyarazom nekik miert nem es bizom benne, hogy megertik majd (meg nem kertek ilyesmit).

Egyszeruen nem, nem birom elviselni a tudatot sem, hogy ott vannak, hiaba nekem hozzajuk nyulni nem kene.


Nekem is felnottkent lett egyebkent kutyam es macskam is, miutan elkoltoztem, mert a szuleim meg azt nem engedtek meg, de ugy erzem, hogy nem maradtam le semmirol.

2021. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Én megengedném de figyelmeztetnélek hogy sokáig élnek és kötelességed eltartani onnantól hogy megkaptad gondoskodni rólad.

A kutyát/macskát/nyulat bármi szőrös állatot nem engednék allergiás vagyok a tisztaságra és az én házamban/lakásomban szőrnek helye nincsen, de egy sikló ártalmatlan és tiszta.

2021. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, van egy 250 literes akváriumom, a Tesómnak egy 120 literes, valamint 2 görög teknőse, és 2 hangya kolóniája

Ezek mellé meg Anyáék szerint sok lenne még egy terrárium

Az az érv, hogy: Dehát Neki is több állata van, nem jött be😂😂

2021. okt. 13. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!