Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyó látható az...

Milyen kígyó látható az alábbi spagettiwesternben?

Figyelt kérdés
Van itt egy elég ronda, vastag kígyó 58:45-től. Mint egy túlméretezett kukac úgy néz ki. Milyen fajta ez? https://www.youtube.com/watch?v=1j6fCW5jL1E

2021. okt. 17. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg merem kockáztatni, hogy nem igazi.
2021. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy? hisz a nyelvét öltögeti és a mozgása is valódi
2021. okt. 17. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Elég rég hüllőzök, de ilyet még nem láttam. Nem mozog természetesen sem, a kígyók nem is kukac mozgással közlekednek, hanem siklanak, vagy kanyarhullámmal mennek, ha gyorsan akarnak közlekedni. A bőre is fura, túl ráncos és laza. A szemei sem tűnnek túl "fényesnek". Továbbá nem hasonlít egyik tipikus sivatagi mérgeskígyóra sem. Sokkal inkább hasonlít óriáskígyókra ezzel a fejformával, de azok meg nem sivatagban élnek. De aki máshogy tudja javítson ki. Nekem elég gyanús.
2021. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkoriban a filmekben óriáskígyókat használtak, mert tartottak attól, hogyha igazi mérgeskígyót használnának, azzal halálos baleset is történhet. Tehát ez lehet egy óriáskígyó mérgesnek beállítva. Több ilyen filmet láttam, ahol óriáskígyó szerepelt mérgesként. De ezt a kukacszerű óriáskígyó még nekem is igen szokatlan
2021. okt. 17. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Megvan :D .


Elefánt ormány kígyó:


[link]


Szerencsétlen tényleg szokatlan. Félig vízi kígyó.


Amúgy csak beírtam, hogy wrinkly snake és kész :D .

2021. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt egy jobb kép: [link]
2021. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. okt. 18. 09:28
 8/8 A kérdező kommentje:
A latin név alapján megnéztem, a magyar neve szemölcsös kígyó
2021. okt. 18. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!