Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Fagyasztott kishalat hol...

Fagyasztott kishalat hol lehet venni? Mert kisállat kereskedésben és szupermarketekben, bevásárlóközpontokban sem láttam. (Teknősnek kéne)

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 16:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
kishalat kapsz horgászboltban, ott úgy hívják, hogy csalihal, onnantól meg te is le tudod fagyasztani
2010. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy nem találtál fagyasztott kishalat,mi pont ma vettünk a kisállat-kereskedésben.De adhatsz neki pl.hekket is,de azt darabold föl(és persze ne legyen sós,fűszeres stb.)!Vagy csalihalat,amint azt már előttem írták:)
2010. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztott kishalat -emberi fogyasztásra alkalmas- a hypermarketekben is kapsz! Most fél kilós kiszerelésben van cca. 1000 Ft. Én a Váci úti Tco-ban vettem legutóbb. Teknőst etetek vele. Persze a macska is kéreget belőle :-)
2010. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor majd körülnézek még1x
2010. szept. 4. 13:10
 5/12 anonim ***** válasza:
kisállat kereskedésben nem is fogsz látni, mivel általában fagyasztóban van és kérni kell.
2010. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem találok a tescóba..:( Milyen néven ill csomagolásban található? (Szekszárdon)
2010. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tescoban ne is csalihalat keress, hanem kárászt, az a legolcsóbb. Vehetsz pontyot is, de az drágább és zsírosabb. Az amúr, busa, harcsa is jó. Tengeri halat nem tudom, szabad e teknősnek adni.
2010. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is csalihalat keresek :) hanem aprófagyasztott halat. Idáig csalihalat adtam neki - élőt - de most már problémás ezért gondoltam áttérek a fagyasztottra. Apró kicsi fagyasztott halra gondoltam nem pontyra vagy kárászra, hanem pl picurka kalászhalra vagy hasonló méretűre.
2010. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hiába adok budapesti tippet, ha nyíregyházi vagy...

Tehát hol kerestél, hol nem találtál fagyasztott halat?

2010. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen kicsi hal nem lesz tescoban, mert hát az emberi fogyasztásra nem igazán alkalmas. De állatkereskedések 99%-ában van fagyasztott kishal, de legalább szárított. Nyíregyházát említette valaki, nem tudom csak példának-e, de ott pl a bírósággal szemben van a Galapago, ott van fagyasztott és szárított is. Ha meg mindenféleképpen tesco, akkor ott nagy darab hal-> otthon darabolás -> fagyasztó, és már kész is a kishal :)
2010. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!