Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez megfelelő lenne a teknősöknek?

Ez megfelelő lenne a teknősöknek?

Figyelt kérdés

Ha lenne 7 db teknősöm:

- díszes földiteknős

- görög teknős

- karolinai dobozteknős

- leopárdteknős

- szegélyes teknős

- szenes teknős

- sztyeppi teknős


Egy 500cm×500cm×200cm-es helyen

(h×sz×m)


Akkor lehetne őket együtt tartani?


2021. nov. 21. 18:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy kisebb helyen, mondjuk 120cm×100cm×60cm?
2021. nov. 21. 19:19
 2/2 ballaervin ***** válasza:
Huh hát ezt ugy számold ki hogy: Utána nézel mekkora kifejletten és mindig a teknös 5x kell legyen az akvárium (A viz pedigg 3x ha igényli a teknös (faj függö) ) Most ez 6 teknösnél is igy kénne ki számitanod + kell még vagy 2 m széleség és hosszuság ehhez hogy tudjanak nyugotan el lenni egymástol.Mivel sajnos a teknösk ők nem társas lények jobban szeretnek egyedül lenni.Nekem 3 teknösöm van külömbözö fajták nekik ki alakitva 400x500x200 cm szárazföldi hely és bele van vezetve egy 200x300x150 cm akváriumba ami tele va vizzel és igy is néha öszekapnak és kicsinek látszik a hely számukra.Tervezek is nagyobitást de sajnos jelenleg nincs rá keretem mivel az égők,szűrök,melegitök elég sokba kerültek.Plusz hogy a kajájuk havi 10 K forint.Remélem tudtam segiteni ha valami kérdésed lenne ha tudok segitek mert könyen egy kis hiba egy teknös életébe kerül.
2021. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!