Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görög teknős tulajdonosváltás...

Görög teknős tulajdonosváltás bejelentés emailben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem két kicsi görög teknőst, szeretném bejelenteni a tulajdonosváltást, azonban nem tudom ennek mi a menete, hogyan kell. Úgy tudom, lehet emailben is. Ebben az esetben milyen email-címre és mi kell pontosan álljon az emailben? (Pest megyében lakom) Nagyon örülnék, ha valaki hozzáértő részletesen el tudná magyarázni nekem. :) köszönöm előre is!

2022. jan. 31. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
3%

Az eladó mit mondott?


Meg eleve, minek???


[link]

2022. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Oldal közepe.

2022. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Elég emailben. Én a sárga lapot, illetve a fényképes 2. oldalt szoktam lefényképezni telefonnal, és az adás-vétel papírját. Ezt a hármat csatolom a levélhez, az emailben pedig leírom a pontos adataim; név, cím, telefonszám, email cím. Bár így a 4. teknős után már elég lenne csak a nevem mondani, mert annyira ismernek :)

Ajánlott levélben küldik ki a teknős új papírját, amiben szerepel, hogy a tiéd, így ha szükséges, érdemes levelezési címet is megadni, mert a postaládába nem dobják be. A második válaszoló linkjében pedig megtalálod a megfelelő email címet.

2022. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, segítséget!
2022. febr. 1. 11:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!