Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem unatkozik egyedül?nem...

Nem unatkozik egyedül?nem fogja magát rosszul érezni egyedül? Vegyek hozzá másikat?

Figyelt kérdés
Vettem egy Nelson ékszerteknőst. Attól tartok, hogy egyedül rosszul fogja magát érezni.
2022. ápr. 6. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hüllőknél rendkívül ritka, hogy egyedül érzik magukat. A teknősök általában jobban tolerálják a fajtársaik társaságát, mint más fajok, de nem lesz magányos akkor sem, ha egyedül van. Ha mindenképpen szeretnél mellé társat, akkor csak azonos méretűt vegyél. Ha hím akkor sokkal jobb ha egyedül marad (de másik hímet végképp nem fog elviselni), ha nőstény, akkor másik azonos méretű nőstény mehet mellé.


By:Macavity

2022. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos, hogy milyen nemű. Meg nagyon picike
2022. ápr. 7. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem mindenképp várj vele addig amíg akkora nem lesz, hogy meg tudd mondani a nemét. De ha egyedül marad, neki az sem lesz gond.


By:Macavity

2022. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!