Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kaméleonomnak el van ferdülv...

A kaméleonomnak el van ferdülve a sisakja és az egyik oldala sötétebb mint a másik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sisakos kaméleonomnak általában az egyik oldala mintha sötétebb lenne mint a másik. Kb 6-7 hónapos most lett átrakva a nagyobb terráriumba, rendesen eszik, iszik és a tücskök is jól vannak táplálva, valamint vitamin port is használunk. A ma vettem észre amikor vittem neki a reggelit, hogy mintha kicsit meg lenne ferdülve a sisakja. Kicsit kivettem, meg akartam nézni közelebbről, és megfigyeltem azt is, hogy az egyik oldala sötétebb mint a másik. Nemtudom mitől lehet, hogy a sisakja elferdült, hiszen az UVB lámpájának még jónak kell lennie, és a tücsköket is mintig beszórom a vitaminnal. Kérlek segítsetek, nemtudom mit rontottunk el és nem szeretném hogy szenvedjen/ meghaljon :(

#kaméleon #sisakos kaméleon #Kaméleon sisak ferdülés #Kaméleon egyik oldala sötétebb
2022. ápr. 24. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd alacsonyabbra a legfelső ágat.
2022. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is ez volt, és azért mert nem raktam a kajájára mindig vitaminport, illetve ha raktam is kevesebbet a kelleténél. Nem gondoltam volna hogy több is kell neki. Aztán már rendesen poroztam őket, és már egész egyenes a sisakja. Ha rendszeresen porozod az eleségállatot, akkor lehet hogy érdemes lenne kipróbálni egy másik fajta vitaminport.
2022. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!