Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül két ékszerteknő...

Mennyibe kerül két ékszerteknős havi fenntartása? Mennyit költöttetek akváriumra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én kb már már túloztam,de nagyon nagyon nagyon jól tartottam el a teknősöm.

Kb 4-3 ezer ft kajára.Mert vettem neki,sziv meg páncélerősitő kajákat.Továbbá midnen hónapban adtam neki,halfilét,rákot meg ilyeneket:)

Hát az akváriumot használtan szereztem be kb 2000 Ft-ért,elég nagyot kb 2ezer a szürő és 2 nagyobb kő,ami feltétlen az is 3e ft.

A kövek vásárlásakor nagyon figyelj a formájára.Most nem kezdek el papolni,lehet tudod mit szeretnél,de ha kell tanács irj és válaszolok majd ide.

2010. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22:31 - A vízfogyasztást elfelejtetted, de azt is hozzá kell számolni, mert költség, nincs ingyen. Tehát havi hány liter, és azt szorozd be a vízdíjjal.
2010. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok 3 naponta cseréltem a vizet kb 10litert tettem bele néha 20..attól függ.

Na havi 10szer töltöttem újra.Személyszerint ingyen mert a kerti csapból,ami nem az enyém:D

Nah de ha itt tartunk a szürő és a lámpa is fogyaszt áramot..nem tudom én nem vagyok szegény elég jól állunk anyagilag,igy ezek nekem fel sem merültek soha,de igazad van:S

2010. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2010. szept. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!