Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabonasiklót mivel lehet...

Gabonasiklót mivel lehet etetni egéren kívül?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam néha adnék neki gyíkot vagy kisebb fürj tojást esetleg kis madarat. Lehet tőle bármi baja?
2022. jún. 7. 23:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy még amire gondoltam az a béka, esetleg néha hal ebből is a kisebb kárász vagy keszeg. Köztudott a természetben sem csak egeret eszik, minél változatosabbá, tápanyagokban gazdaggá szeretném tenni az étkezését.
2022. jún. 7. 23:19
 2/4 Rosszlovas ***** válasza:
100%

Tojást nem eszi meg.

Gyíkok, békák védettek!

Halat megpróbálhatod, de szerintem nem fogja megenni.

Tökéletesen megfelelő neki az egér vagy a pattogó (választási) patkány. Ők nem emberek, nem vágynak a változatos táplálékra és nincs is rá szükségük egyáltalán.

2022. jún. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egér, patkány esetleg napos csibe.
2022. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 October15 ***** válasza:

Vadon fogott dolgokat lehetőleg ne adjál neki. Már ha életben szeretnéd tudni. Hidd el nagyon jól elvan ő az egéren.


Vannak kígyók amik megeszik a tojást pl a királysiklók simán betolják [jó mondjuk azok mindent esznek, néha magukat is], ha nagyon akarod akkor tuti találsz forrást arról, hogy mégis mivel táplálkozik a vadonban aztán ha parazitamentes helyről elérhető akkor hajrá.

2022. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!