Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyóval sétálni az úton...

Kígyóval sétálni az úton szabálysértés?

Figyelt kérdés
Egy Boa kigyorol van szó, több pesti lányt is láttam hogy Pitonnal a nyakában sétál (random lanyok, engedély minden nélkül) gondolom hogy tilos de nem találtam róla semmit valaki okosat tudna mondani
2022. jún. 21. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én még soha nem láttam ilyet és remélem nem is fogok de szerintem is szabálysértés mert veszélyezteti a többi járókelőt.
2022. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy biztos kamu kérdés.
2022. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu, én is láttam már, sőt hallottam mástól is már. Tényleg előfordul, simán felszállnak a villamosra kigyóval a nyakukban, sőt olyan is volt hogy valaki elvesztette út közben a hüllőjét és posztolgatták facebook csoportokba hogy találtunk egy kígyót stb.

Én egy csávónál azt a citromsárga feketét láttam, azt mondta nem harap. Nem tudom hogy szabályos-e amúgy, de engem is érdekelne.

2022. jún. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és papagájjal a vállán is láttam már embert, még beszélt is hozzá, látod kicsim itt a duna dejó. Ja és egy szomszéd a közös kertbe szabadon engedi a kaméleonját, felrakja a fára meg ilyenek. A másik galambokat tart a lakásában, berepülnek az ablakán meg ki.

Ne aggódj kérdező nem hallucinálsz!

2022. jún. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
40%
Ne sétálj vele, hanem sétáltasd, nyakörvvel. Mint a Spongyabob-ban.
2022. jún. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

#3:

Azt elfelejtetted írni, hogy ezeket valami Arab, Dél-Amerikai vagy Afrikai országban láttad. Mert hogy itthon ilyen nincs, az biztos.

2022. jún. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés #2
2022. jún. 21. 08:33
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 pont ma reggel dobta fel hogy instagrammon egy csenge nevű lány éjszaka a nyakában sétált egy pitonnal szóval Magyarországon is van ilyen, csak a szabályokat nem tudom ra és érdekel hogy ez mennyire is szabályos
2022. jún. 21. 08:35
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
#2 vagyok. Hát akkor elnézést, én még soha nem láttam ilyet, ezek szerint csak itt nem jellemző ahol én lakok. A villamosokon szerintem elvileg nem lehetne szállítani. Kutyát is csak akkor lehet tudtommal ha póráz van rajta. Macskát vagy kisebb állatot hordozóban, dobozban lehet. Egy kígyóra nem lehet pórázt tenni, gondolom én. Egy hordozóba elvileg be lehet tenni de én még akkor is kétlem, hogy tömegközlekedésen engednék mert elvileg nem háziállat, még akkor sem ha sokan úgy tartják. Meg azért a többi utas véleménye is számít (a BKK biztos figyelembe veszi) és ők nem hiszem, hogy úgy el tudnának fogadni egy kígyót a villamoson mint egy kutyát.
2022. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, egy akkora piton/boa, ami már veszélyt jelenthet emberekre, olyan nehéz, hogy egy lány nem fogja csak úgy a nyakában hurcolászni. A kisebb fajok meg viszonylag ártalmatlanok. BKK-t illetően én is azt találtam, hogy csak zárt dobozban lenne szállítható, akkor viszont nem kell plusz jegyet venni neki.
2022. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!