Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Dzsumbujos kertben,ahol nagy...

Dzsumbujos kertben,ahol nagy a gaz, és sok pala van egymásra rakva lehet számítani,hogy sikló is lesz? A palák napsütéses helyre vannak rakva,de körülötte is nagy a gaz.

Figyelt kérdés
Rendet szeretnék ott tenni,mert megvettünk egy régi házat. Viszont,nagyon irtózom a siklóktól,szó szerint a frász kerülget tőlük. Van olyan hely,ahova nem merek odamenni mert félek,hogy nem szívesen látott vendégbe botlom. Valóban előfordulhat ilyen helyen sikló? Vannak régi disznóólak is, ahova fa van berakva összehasogatva. Oda is nehézkesen merek bemenni.
2023. máj. 2. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
nem száz százalék de előfordulhat
2023. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen, előfordulhat. Kaszáláskor félredobtam egy hullámpala-darabot, ott volt alatta egy hatalmas vízisikló. Bocsi...
2023. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És ha sok macska járkál az udvarban, az mennyire visszatartó erő ezeknek az állatoknak:
2023. máj. 2. 23:50
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
A sikló nem eszik embert...
2023. máj. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Sünikre szerintem nagyobb esélyed van.

A siklók azért szeretnek vízközelben lenni valamennyire.


Van ott vízgyűjtő vagy kút is? Esetleg akkor.

2023. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként a siklók előbb fogják menekülőre a dolgot már ha csak a közelben csörtetsz is... Csak akkor "támad", ha sarokbaszorítva érzi magát, de az se valós támadás csak imitáció, mivel igazából nincs mivel támadnia a szerencsétlennek, csak hajlongani tud meg csapkodni... Ne félj tőlük! A Lódarázsfészek sokkal rosszabb!!
2023. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 "A Lódarázsfészek sokkal rosszabb!!" - az biztos! Hajjaj!
2023. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem számít, hogy nem bánt, vagy hogy jobban fél. A kérdező fél tőlük, és ez nem feltétlenül racionális félelem.


Engem meg a kaszáspókoktól ver ki a víz. Az még akkor se tudna bántani, ha akarna - mégis, a puszta látványától rosszul vagyok. Ez ilyen.


Kérdező: Milyen környéken van ez a hely? Melyik megye? Van víz a közelben?


Ha kígyós helyen is van ez a ház, akkor sem garantált hogy találkozol velük.


Hatásos és kíméletes riasztó, ha egy spriccelős üvegbe lime-levet és borsmentaolajat öntesz, és ezzel a keverékkel körbefújod a területet. A kígyók utálják ezt a szagot, túl erős nekik, és ezért inkább továbbállnak.

2023. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, én értelek ám, mert bár tényleg nem bántanak, engem is kiver a látványuktól a veríték. Kérjél meg valakit, hogy zörgesse meg a palák körül a gazt egy lapáttal vagy söprűvel; el fognak menekülni onnan maguktól. (Ha laknak ott egyáltalán.) De gyíkba, egérbe nagyobb eséllyel botlasz.
2023. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én kételkedek venne, hogy rövid távú zavarásra reagálnának, inkább csak még méllyebre bújnak talán a hosszútávú szagos riasztó működhet.
2023. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!