Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Üdv. brazil szivárványos...

Üdv. brazil szivárványos boának mekkora terrárium kell?

Figyelt kérdés

Mekkora terrárium kell neki/nekik

Kell neki/nekik csobogó?

Kell neki/nekik a terrárium falára olyan emelvény amire fel tudnak mászni?


Akinek van tapasztalata szívesen fogadom😊


Illetve akinek van eladó terráriuma és tud képet küldeni azt szívesen megnézném!



#állat #terrárium #hüllő #Brazil szivárványos boa
2023. máj. 18. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyedül érdemes tartani (véleményem szerint).

Álló, esőerdős terráriumra van szüksége, ami olyan 50×50×100 cm-es (szélesség×mélység×magasság).

Lehet csobogót is tenni a terráriumba, de én jobban szeretem ha van egy medence a terráriumba és naponta 1×-2× bepárásítok.

A terráriumba legyen sok növény, indák illetve fadarabok, amik rögzítve vannak, hogy tudjon rajtuk mászkálni. Ajánlom a hátterezett terráriumot, mivel a párkányain sokat vannak.

2023. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2023. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig fekvő terráriummal láttam őket (100 hosszú es 50 magas)


Élő növénnyel jó lenne tartani őket, a páratartalom miatt, de szeretik letaposni őket.


Ha kicsiként berakod a végleges terráriumba, akkor legyen nagyon sok levél, növény, búvóhely, akármi, mert ha félnek, lehet hogy bennrekednek egy nem megfelelő búvóhelyen.


Éjszakára is gondoskodnod kell melegítésről, nem mehet 22 fok alá a hideg oldal. Ehhez fütőlap, vagy kerámia izzó kell.

2023. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊

És várom a további tippeket

2023. máj. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!