Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nincs szükségetek egy teknősre?

Nincs szükségetek egy teknősre?

Figyelt kérdés
Elajándékoznám, kb. 6 éves teknős lányunkat. Elköltözünk, és nem tudnánk vinni. Akváriumot és vízmelegítőt is adok hozzá. Kb. 15-20 cm. Általában vízben van, de tisztításkor szívesen sétál a szobában. Ahogy idősödik, annál jobban szeret nézelődni. Csak annak adnám szívesen, aki szeretgetné, ahogy mi. Szentendrén lakunk.
2010. nov. 4. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a páncélos fiamat ajándékoznám el rakétásért cserébe.
2010. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk van egy tavunk a kertben, csak már benne van a tekim, ő 10 éves és nem nagyon tűri a látogatókat. 3 éve vettünk mellé még egyet és állandóan bántotta....el is ment szegény.
2010. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Engem lehet, hogy érdekelne, nem lakok tőled messze. Nagyon szeretem az állatokat és többször volt már teknősöm is, kisebb-nagyobb:)Nagyon szerettük, még anyu is, aki nem rajong az állatokért, sírt az összesnél, amikor elpusztultak :( Jelenleg két törpehörcsögöm van és 1 akváriumnyi halam :) Majd anyumat megkérdezem, és írok, hogy igen vagy nem:) Hány éves vagy?:):) 16/L
2010. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, én az anyuka vagyok, de egy 16 éves fiam van. Gondold át, ha kell szólj. Ha nem laksz messze, a férjem elviszi Neked. Beszéld meg anyuddal..
2010. nov. 4. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, csak egy 1éves sárgafülű mellé félnék betenni. :s De ahogy látom meglesz a gazdija.
2010. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha kislány nem jelentkezik érte, odaadom. Csak jó helye legyen.
2010. nov. 5. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!