Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan lehet megállapítani,...

Honnan lehet megállapítani, hogy a teknősöm fiú-e vagy lány?

Figyelt kérdés
Nem tudta az eladó megmondani mikor vettük mert még fiatal volt, de most már fél éves és ilyenkor már szerintem lehet tudni valamilyen külső jelekből vagy nem?
2009. jan. 11. 13:30
 1/5 anonim válasza:
0%
Lol ember, a teknősök hímnősök...
2009. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jézus.. a teknősök nem hímnősek...

A fiú és a lány megkülönböztethető a külseje alapján, de ez attól függ, milyen teki. Valamelyiknél pl. szemszín alapján állapítják meg, valamelyiknél meg van folt a fülén,stb. Nézz utána.

2009. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
elsőn jót röhögtem:D Na ,fél éves korában még nem biztos h megtudod állapitani,nekem már 7-8 évesek és egy fiu egy lány van,a lány szélesebb,a fiu inkább hosszabb,és nagyok a karmai eléggé.Ja és a nősténynek szélesebb a farka töve,szembetűnő.
2009. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a füle szinéből és alul a páncélja (vagy hogy hívják :D) mintájából.
2009. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

FIGYELEM EMBEREK!

aKI AZT HISZI, H A TEKNŐSÖK HÍMNŰSÖK AZ EGY PARAZST ÉS INKÁBB NE IS ÍRJON, HSIEZN AKKOR NEM KÉRDEZTEM VOLNA MEG!

2009. ápr. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!