Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen másik hüllőt lehet...

Milyen másik hüllőt lehet szakállas agáma mellé?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
a rakni szó kimaradt bocs :D
2010. nov. 24. 19:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem max. egy másik szakállas agámát. Nem hiszem, hogy két külön faj megtűrné egymást.
2010. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semilyet!

Ha kisebb lenne megenné, ha nagyobb akor meg a szakit ennék meg :)

Max amit tehetsz, hogy veszel még egy szakállas agámát, ugyanakkora méretüt. 2 hím nem fér meg egy terráriumban!

2010. nov. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 27. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van együtt nappali gekkó + sisakos kaméleon + régebben volt egy viziagámám is.

Mondjuk elég nagy terrárium szal sokminden belefér.



Csak időközben a viziagáma elkezdett sokkal nagyobb lenni, mint a többiek, és akkor azt eladtam végül.



A kaméleonnak kell sok faág hogy azon mászkálhasson, meg pl futóka nevű növényt lehet neki berakni, abba is szeret bújkálni, aztán ennyi.



Lehet hogy egy szakállas agáma is jól meglenne velük, azt nem próbáltam még, de el tudom képzelni hogy nem lenne gond vele.


Ezek az állatok mindegyik tücsköt, sáskát, lisztkukacot eszik. Gyümölcsöt azt csak az agáma, a többi nem.



Tarka gekkóm még nem volt, mert az unalmas, egész nap alszik, azt nem szeretem, tehát arról nem tudok nyilatkozni, de a többi felsoroltak azok rendesek.



A lényeg, hogy kb egyforma méretű állatot kell venni, nehogy az egyik kajának nézze a másikat, mert egy nagy kifejlett hüllő, egy pici bébit ami befér a szájába azt simán megeszi egyébként.

2010. dec. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Szakállas agáma sivatagi állat, a kaméleon meg esőerdei. Nem lehet őket összerakni! A kaméleonnak páradús levegő kell, a szakinak meg száraz. Ráadásul a kaméleonnak magas terrárium, a szakinak meg alacsony.


Két teljesen különböző terrárium kialakítás kell nekik.


Semmi mást nem lehet Szakállas agáma mellé rakni.

2010. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!