Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ilyet lehet venni Magyarországon?

Ilyet lehet venni Magyarországon?

2010. nov. 26. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Börzéken, kiállításokon néha van, elég drága.
2010. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

[link]


Ez a hugom honlapja, nagyon benne van a hüllő-témában (is), írj neki, van rá esély, hogy tud neked segíteni!

2010. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
jaj de gyönyörű..... :$:$<3
2010. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nme nagyon karok de szerintetek mennyibe kerülhet egy ilyen?
2010. nov. 26. 17:55
 5/8 anonim válasza:

[link]


itt 1500 dollárért árul vki 1 felnőtt párt, de boltban nyílván sokkal drágább. Valahol azt olvastam, hogy Angliában kb. 2000 fontot kérnek el 1 párért.

2010. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hehe kossz noverkem a reklamert... :)))


Szal azt tudom neked mondani, hogy itthoni borzen tuti nem talalsz, de a Hamm-i és Houten-i borzen vannak tenyesztok, ha vkivel ki tudsz jutni ott erdemes nezelodni.

Csehorszagban most nezek egy hirdetest, kicsik 800euro/db, tobb eseten 600Euro....

Felnott par 2600 Euro Ostravaban... stb.

Nem egy olcso allat.

Lehet eloszor probalkozz nilusi vagy fekete torku varanusszal, azokat legalabb itthon is be lehet szerezni.


Esetleg a torpemeretu tuskesfarku varanusszal... kb. 60-70 cm-es lesz max., kb. 50-60.000 Ft. 1-2 eladorol itthon is tudok.

2010. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is akarok ilyet mert nagyon drága szaki nekem alapba jo :D de köszönöm a válaszokat. És csak kíváncsi voltam hogy nálunk ilyet egyáltalán be lehet e szerezni.
2010. nov. 30. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél viziagámát, az is legalább ilyen jó fej, csak az megnő 90cm-esre. Nekem volt egy, csak nagyon sokat rohangált, fél métereket ugrált, mint egy bolond, aztán úgy egy évig volt meg, de kezdett nagyra nőni és már kezdtem félni tőle, meg akkor már nagyon sokat evett is, nem győztem etetni állandóan, aztán végülis visszavittem az állatoshoz.


Van még egy nappaligekkóm szabadon a lakásban. Az nagyon okos, simán visszamegy a terráriumába ha éhes, vagy ha fázik akkor beül a lámpája alá, szóval nyitott terráriumba van. Nem zárom be, hadd mászkáljon. Úgyis csak a falon szokott közlekedni. A gekkót megfogni nem nagyon lehet egyébként ha akarnám :)


Van egy sisakos kaméleonom is, de az a legjobb végülis, mert az olyan lassú hogy simán megfogod, ha megszökik a terráriumából. És azt könnyen meg is lehet találni, mert mindig a fény felé megy. Egyszer pl felmászott a függönykarnis tetejére, onnan szedtem le egy bottal 4 méter magasról, de volt hogy a szobai lámpa alá ült be a szekrény tetejére, meg ilyenek. A kaméleont végül bezártam, mert féltem hogy valami baja lesz. Ő nem olyan okos mint a gekkó, nem ment vissza a terráiumába soha. Meg volt hogy az akvárium tetején találtam meg, ott melegedett, és a szellőző lukon át próbált halat fogni magának, csak hát az nem jött össze neki :)

2010. dec. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!