Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az akváriumról? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Kép:


[link]


Én terveztem 1db pézsmateknősnek lenne.

ha valamit kihagytam léccives segítsetek,

és léccives írjátok meg a [link]

hogy milyen teljesítményű legyen a szűrő és a fűtő

köszi


2010. nov. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

régebben tartottam teknőst, kicsit kevesebb dolgot tettem neki egy akváriumba, de nagyon élvezte, makkegészséges volt, mindig élénk volt és jól érezte magát.

a szűrőkhöz sajnos nem értek, de a rajzod alapján kifejezetten előrelátó és alapos gazdinak tűnsz :) fűtőt majd ajánlanak a vízmennyiség és az akvárium mérete alapján az üzletben.

2010. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

60x30x30as akvárium kb hány Liter víz fér bele? :o

melyik teljesitményű hőszabályzóval lehet elérni a 25-28fokot?

milyen szűrő legyen egy 60x30x30as akváriumba?

2010. nov. 26. 23:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi már találtam a kérdéseimre választ ^^ :D


[link]


[link]

2010. nov. 27. 12:17
 4/6 bamboochatheone ***** válasza:
Olyan 45-50 liter víz fér bele persze ha nem töltöd tele. Ha teletöltöd akkor matek alapján 54 liter víz.
2010. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 60x30x30-as akváriumot 54 literesnek nevezik. Ha levonod az üvegvastagságot, akkor feszített víztükörnél 50-52 liter férhet bele.

Mivel teknős lesz benne, ezért kb. 10 centi lesz a vízoszlop, tehát 17 liter körüli víz lesz benne. Ilyen alacsony vízbe nem biztos a kinézett szűrő elfér. Ha aquael, akkor inkább a micro. [link]

De árban és szűrőszivacs méretben is jobb az Exo-Terra. [link]

Egy 25 Wattos fűtő elég lesz ennyi vízhez. De nem gond az 50 W sem. Az Aqua-el Easy Heater és a Hydor Theo törhetetlen, azaz teknőshöz való.

2010. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Automata fűtőt vegyél 50 Wattosat, azon van egy hőfokszabályzó, mellyel be tudod állítani hogy hány fokos vizet akarsz. Kb 3-4ezer Ft.
2010. dec. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!