Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű ékszertekim van,...

Sárgafülű ékszertekim van, fagyasztott halat vagy inkább szárítottat adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen fagyasztottat!
2010. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Egyetértek az első hozzászólóval, mindenképp fagyasztott halakat adjál neki. Nekem is teknőseim vannak, és imádják.
2010. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Fagyasztott hal, fagyasztott teknős mix, hínár, minőségi száraztáp (nem szárított!)
2010. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
fagyasztott valóban jobb. a szárított elrágásával gondjaik vannak. XD ami még fontos, hogy néha mást is adj nekik pl. vízinövény vagy saláta/uborka/paradicsom, szárított vagy élő vízibolha, tubifex, stb.
2010. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Én 10 éve tartok teknősöket,de az enyémek egyszerűen nem hajlandók megenni a fagyasztott halat. Igyekszem őket változatosan táplálni,bár már elég nagyok,s csak heti 1-2x adok nekik kaját. ma volt etetés,ma lisztkukacokat adtam nekik,az enyémeknek ez a kedvence. Nyáron szoktam nekik gilisztát adni,amit a kertben fogok. Adhatsz nekik nyugodtan májat is,nyersen,az nagyon egészséges és szeretni is szokták. Nyers csirke,vagy pulyka húst is adhatsz nekik,de figyelj oda a zöldségekre és a gyümölcsökre is. Én almát vagy körtét szoktam adni nekik.
2010. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szárítottat is adok nekik néha nasiként. De legjobb a fagy. kishal, minél kisebb /csalihal/. Mást húst nem adok nekik. A marhaszív is jó csak nagyon koszol.
2010. nov. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fagyasztott!!!! Ezerrel több benne a fontos "anyag" mint a szárítottban!
2010. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Neonhal válasza:
Én mindig fagyasztottat adok a tekimnek, de ezt valahogy nem tudatosan teszem. Valahogy értékesebbnek, termszetesebbnek, teltebbnek tűnik a szárítottnál.
2010. dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nikkikke válasza:
szerinkem mindkettőt adhatsz neki bár az enyém a száritottat jobban szereti.
2012. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!