Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősöm állandóan a kövön...

A teknősöm állandóan a kövön fekszik, most délután nem sokat sétált. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Általános lustaság vagy vmi gondja lehet? Rendesen eszik, semmi más probléma nincs. A vízük is tiszta, nekik megfelelő hőmérsékletű.

12 éves vörösfülő ékszerteknős. Van két társa is.

Igazából mindegyik imád a kövön feküdni, csak kicsit furi nekem.

[link]


2010. dec. 3. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:
ez az a kő a képen. képesek egymás nyakára mászni, csak, hogy rajta legyenek. pedig az edényben van 2 másik kő is, plusz a fűtőtartó is.
2010. dec. 3. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is ilyen köve van! :) Amúgy szerintem csak lusta lehet, ha eszik rendesen, nem úszik ferdén, nem hiszem, hogy beted lenne! Ha még valami érdekességet tapasztalsz, sztem nézesd meg a dokival.
2010. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

Más furcsa nincs csak ez, úszni úszik rendesen, meg ott a rácson mászkálnak sokat (aztán placcs a vízbe).

2010. dec. 3. 20:32
 4/5 Anchyka válasza:
Én beszereznék egy nagyobb követ. Nekem is ilyen vagy de nagyobb. És ez a vízmennyiség... hát nagyon nagyon kevésnek tűnik. A tekik szeretnek úszni de ebben a vízben nem igazán lehet. Miért nem akváriumban vannak?
2010. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most kapnak egy nagyobb követ majd. Azért ebben vannak, mert ezt jobban szeretik, imádnak a rácsra felágaskodni és nézelődni. Valamint a vízcsere is könnyebb. A vizet azt teljesen szoktam tölteni, itt éppen vízcsere előtt voltak a képen.
2010. dec. 16. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!