Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknőseimnek fagyasztott...

A teknőseimnek fagyasztott halat szeretnék adni. Ilyenkor etetés előtt néhány órával ki kell vennem? Vagy ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenni, mondjuk attól függ mekkorák. Kimondottan teknősöknek való? De nem szokták kiolvasztani, mivel ha beledobod a vízbe, azonnal kiolvad. Halaknak is a fagyasztottat úgy kell bedobni és azonnal tudják enni.
2010. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anchyka válasza:
A halat nem kell kiolvasztani. Én is úgy adom a tekimnek, de a lényeg hogy ne túl nagy darabokat adj neki. Én akkorán szoktam amekkora kb a kis feje. Nagyon szereti. Jah és még valami ne etesd minden nap. Én csak minden másnap szoktam két darabkát adni neki.:D Sok sikert!
2010. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszadóknak!
2010. dec. 15. 23:04
 4/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: ez nem kimondottan teknősnek való hal, szerintem emberi fogyasztásra is alkalmas, a metróban vettem 1 kilós apróhal (egész picik).
2010. dec. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!