Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az lenne a problémám hogy a...

Az lenne a problémám hogy a görög tekim meg akarja enni a követ :S apro szemü kavicsot raktam az egyik felébe azt megeheti? és a fekete földtöl nem lesz baja a tüzépen vettem azt mondta muki hogy nincs szerezve meg semmi az jó neki.

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nekem is van görög teknősöm most 4 hónaposak. De semmi féle áron ne tegyél be neki kis kavicsot, csak olyat amit nem tud lenyelni, mert ha megeszi akkor a beleit elzárja és elpuszul! Minden féle képpen vedd ki a kavicsot és olyan követ tegyél be amit nem tud megenni és nem karcolja fel a pánclját ez kortól és nemtől független! Erre nagyon figyelj oda,vedd ki sürgősen a kis kavicsot vagy ha valami éles szélű van a helyükön!! A föld az lehet kerti föld (fekete), és ne homok illetve tőzeg legyen! Mindegy milyen föld csak ne olyan legyen amit lehet "hinteni" mint az őrölt borsot mert az felragad a szájába és ingerli.Mint pl: a homok. Humusztos föld az jó, mert abba nincs műtrágya vegyszer és egyéb káros anyagok, de érdemes mindig elolvasni ami rajta van pl: Összetétele.

Remélem tudtam segíteni, üdv Dorci 12/L

2010. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!