Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaméleont szeretnék vásárolni,...

Kaméleont szeretnék vásárolni, mit kell hozzá venni, hol lehet beszerezni ezeket olcsón?

Figyelt kérdés

Például terráriumra gondolok, meleget adó lámpa, Neon ami UVA sugarakat ad, stb..

Ezeket hol lehet PESTEN könnyedén beszerezni, olcsón?

Illetve a kaméleon mennyi ideig él? Mennyi ideig lehet magára hagyni, ha előtte jól bekajáltatjuk?

köszi előre!


Esetleg netes linket is adhattok!


2010. dec. 27. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A hozzávalókat nagyobb állatkereskedéses üzletben meg lehet venni. pl Vadon díszállat a podmaniczy úton, vagy van a westendben a mammutban, az alphazoo a dohány utcában, szóval van sok. Mivel ezek mind tartanak állatot is az áruk nem tartozik az olcsóbb kategóriához, de vaterán teszveszen gyakorlatilag akár fillérekért is vehetsz terráriumot pl. Lámpák is vannak azon a helyeken, kifejezetten hüllőknek is amik meleget is adnak és uv-a, b sugarakat is. Remélem segítettem.

Nick

2010. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a probléma h még nagyker áron sem tudod megvenni a teljes felszerelést 40ezer alatt.
2010. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vadon állatkereskedést meg a westendet, vagy a hasonló ilyen bevásárlóközpontokat felejtsd el. Irreálisan drága és nem tudhatod mit vagy milyen állatot sóznak rád. Érdemes kivárni a Terrarisztika börzét és ott megvenni mindent ugyanis az állatkereskedések is innen szerzik be. Közvetlen a tenyésztőtől kapsz meg mindent a bolti ár töredékéért. Ráadásul mind normális arc, és elég korrekt felvilágosítást is kapsz bármilyen hüllőről. A kiegészítők detto ugyanez, lényegesen olcsóbb kezdve a terráriumtól az ilyen-olyan lámpákig, melegítőkig, stb....


Az interneten meg tudod nézni mikor lesz, és majdnem mindig a San Marco utcában van a III. kerületben a Flórián tértől nem messze.


Én is mindig innen szerzem be ami épp kell és eddig még nem csalódtam.

2011. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam egy nagy szekrénybe lakik, a sisakos kaméleon, amibe van sok sok faág, és belül a szekrényt letapétáztam fóliával hogy a párát is bírja, és van rajta üvegajtó :)


Van benne egy repty glow 5.0 izzó, amit a westenbe vettem 5 ezerért a Galapagosban, fent az emeleten a szökökútnál.


Az izzót úgy felülre odalógattam, pont hogy a kamcsi ne érje el, csak egy faágon tud ülni alatt, ha napozni akar.



Ha kicsi kaméleont veszel azt még egy 40 liter körüli kis akváriumba is rakhatod fél évig, amíg fel nem nő, de aztán már kell neki egy nagy terrárium, vagy csinálsz egy mittomén mésfél méter magas és 70cm széles szekrényt és abba teszed, mert szeret mászkálni sokat, és mindig fölfele mászik a legmagasabb pontra :)


Ha a lakásban elszabadul, akkor is úgy találod meg, hogy a fény felé megy, és magasra. Pl nálunk az ablakhoz ment, és felmászott a függönykarnis tetejére 3 méter magasra, oda akart költözni :)

2011. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!