Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tűzhasu gőtém mért nem egy...

Tűzhasu gőtém mért nem egy bele a vízbe?

Figyelt kérdés
Tűzhasu gőtém van és úgy van emgcsinálva az akváriuma, hogy1/3része levan választva szárazföld ott virágföld van fölötte kavics és ilyen min pálma van beültetve... és2/3-a víz és hát a vízbe rakom neki vagy a vizibolhát vagya tubifexet és emgvan egy ideje uh bemegy enni de még 1X nem láttam vízbe ha én berakom akkor emg pánik szerüen elekzd úszni és szalad ki belölle...lehet h víziszonyos??:D nektek hány fokos a víz hőmérséklete??
2010. dec. 29. 13:25
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi elrontottam ...megy
2010. dec. 29. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
a gőték csak párzáskor élnek a vízben
2010. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
XD
2010. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd el mindenképp:)

2010. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem tudom mért kell hülyeséget írni,ugyanis víz nélkül meg is halhatnak,mert kiszárad a bőrük:S(Ez a 2.válaszolónak szólt)
2010. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három darab tűzhasú gőtém van. Ha a szárazföldön egyáltalán nem éri őket víz, akkor ki is száradhatnak. Az én gőtéim volt már hogy rátapadtak az üvegre és elkezdtek volna kimászni. Mikor észrevettem és visszanyomtam, akkor is már teljesen gumiszerű volt a bőre. De nálad lehet hogy a növénytől érezhetik jól magukat kint. Nálam nincs külön száraz rész, csak egy nagy kő van amire kimászhatnak és pár növény amik félig kilógnak a vízből, így az enyémek szerintem hamar megunják a kinti létet és inkább visszamennek a vízbe.
2010. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah és a víz kb. 20°C-os lehet, de nem szoktam hőmérőzni, de nem is lenne nagy szükség rá mert nem túl igényesek ezen a téren, csak ne legyen túl meleg a víz.
2010. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!