Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyit kell enni adni 5-6...

Mennyit kell enni adni 5-6 cmes sárgafülű tekinek?

Figyelt kérdés

Ketten vannak, reggel megesznek 3 pici halat, délben 2 csipet szárított rákot. Délután saláta, este 10-15 db táp.

És mindig ezerrel jönnek ha odamegyek az alváriumhoz totál éhesek. Nem tudom. Valahol azt olvastam hogy egy nap annyit egyenek amekkora a tarkó részük. Akkor én most sokat adok nekik vagy keveset? Éhesek vagy csak állandóan ennének?


2010. dec. 29. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttnek hetente 2x, a piciknek kétnaponta kell enni adni, de keresd fel, a www.teknospark.hu oldalt, ott többet is megtudhatsz.
2010. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

atya ég, ne adj már nekik ennyit adni? naponta vagy kétnaponta kapjanak annyit kb mint a fejük

legalábbis ez van leirva hivatalosan midnenhova

szerintem te nagyon sokat adsz nekik

másrészt salátát NEM szabad nekik adni, mert elvonja a kálciumot és puha lesz a páncéljuk

2010. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor salit nem adok nekik, még nem puha a páncéljuk.
2010. dec. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!