Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül a leopárd...

Mennyibe kerül a leopárd gekkó és melyik a legolcsóbb terráriumban tartható hüllő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3400 ft ért vettem az enyémet és szerintem eze elgocsobb mert csak szinte egy fütöszél kell neki meg pár buvohely.
2011. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért nem teljesen elég egy fűtőszál, mivel sivatagi állat ezért elengedhetetlen egy UVB lámpa is, persze a többi stimt. Amúgy kb. negyedévente van terrarisztika kiállítás és ott aztán szinte majdnem minden hüllőt fillérekért lehet megkapni. Legalábbis a bolti árak tizedéért, ugyanis az állatkereskedők is onnan szerzik be, közvetlen a tenyésztőtől.
2011. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan 02.13.-án lesz a következő terra expo, keress rá guglin a pontos címre. Ott nem csak az állatot tudod fillérekért beszerezni, de minden mást is ami ahhoz kell.
2011. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katamarán válasza:
Egy ilyen jószág mindenképpen sok pénzbe fog kerülni, az állatorvos tuti. Előbb-utóbb meg kelleni fog. Aki ért is hozzá, az Állatkert volt főállatorvosa, most már nyugdíjas,Dr. Gráf Miklós. Az egzotikus állataimat én is hozzá hordtam, miután a legtöbb doki csak széttárta a kezét, fogalma sem lévén az adott kórságról.
2011. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ne vicceljünk, hogy már, hogy előbb-utóbb úgyis kell az állatorvos. Kb. 5 éve tartok leopárd gekkókat, 15 éve különböző hüllőket, pókokat, de eddig talán egyszer fordult elő a vízi agámámnál, hogy kellett volna doki mert begyulladt a szeme, de azt is kamillaoldattal kezelgettem és elkerülhető volt, hogy elvigyem.

Szóval NEM kell előbb-utóbb az állatorvos. Persze ritkán előfordulhat, mint írtam 15 évben 1X

2011. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!