Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Rossz a tekinek ha egy nagy...

Rossz a tekinek ha egy nagy műanyag ládában van?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy olcsóbban ki lehet belőle jönni és hogy milyen szuper de nem nagyon volt meggyőzőp úgyhogy nem tudom eldönteni.
2011. jan. 10. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert nem lát ki belőle, ha viszont csak pihenni teszed bele őt, és egész nap kint van, úgy lehetséges, hogy jó.Persze tegyél bele neki mosott kavicsot, vagy homokot.
2011. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam nyáron kertó tóban,télen egy nagy müa.kádban vannak. Szerintem nincs kifogások ellene,2 van mindkettő kb 30 centi hosszú,másfél kiló. Ekkora akvateráriumot nem csináltatok már nekik,régen amig elfértek benne abban voltak.Most a kádban kényelmesen elvannak,tudnak úszkálni,van napozójuk is
2011. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem benne tartani úgy írták
2011. jan. 10. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Az üveg jobb. Ha teknőst válalsz, akkor vigyázni kell rájuk, és a legjobbat kéne nekik adni!
2011. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tartom abban őket csak azt olvastam mert szeretnék de a legjobbat szeretném nyújtani
2011. jan. 10. 18:27
 6/9 Platypus ***** válasza:
Szerintem a teknősnek mindegy, hogy kilát-e vagy sem, mivel nem egy sasszemű állat. A lényeg, hogy a helye elég nagy legyen és a vize tiszta. Én még nem láttam akkora műanyag ládát, ami egy kifejlett ékszerteknősnek elég lenne, de egy pici állatnak megfelel, ha minden szükséges felszerelést és ellátást megkap.
2011. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Roolii válasza:

Figyelj, nekem 3 évig egy lavórban voltak a tekik és kutya bajuk se lett csak cserélve legyen a vizük és etesd őket rendesen!

Most már csináltattam nekik egy nagy aquaterráriumot és vígan elvannak!

Mondom, az a lényeg, hogy foglalkozni kell velük!

Ja és lehetőség szerint vedd ki őket minden nap! Nekem mindig kint voltak a lakásban és nagyon élvezték!

2011. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi,de meggondoltam magam mégis csak átlátszó üveg akvaterráriumba szeretném tartani őket:D
2011. jan. 12. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
én vettem egy nagy műanyag ládát, ami átlátszó, és berendeztem terráriumnak. a teknőst, ha kiveszem, h mászkáljon a lakásban, akkor amikor megunta a mászkálást, odamegy a terráriumhoz és a külső falát kaparássza, h be akar menni.. egyszer építettem neki szőnyegekből egy feljárót, és úgy is bele akart menni.. a tetején még be is nézett és még úgy is (persze ott már fogtam, h le ne essen..) nagyon jól megvan a teknős, olyan mint az üvegterrárium, csak könnyebb, jobban mozgatható, és egy kicsit homályosabb a kilátás.. de sztem sokkal jobb, még teteje is van, ha szállítanám..
2011. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!