Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül egy Görög...

Mennyibe kerül egy Görög teknős felszereléssel? (terrárium van, több lent! )

Figyelt kérdés
Mondanátok tenyésztőket Budapesten?
2011. jan. 13. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak megközelítő értékeket tudok mondani, mert én már régen vettem a teknősöm cuccait.

Terrárium: minimum 10000

Izzó: kb. 5-8000, ha normálisat akarsz venni, de itt figyelj, hogy legyen meg a kellő UV-A és B fénymennyiség, különben nem fog nőni a teknős!

Fűtés: attól függ mit használsz, nekem hidrokábel van, amit akváriumok fűtésére is használnak, ez azt hiszem 11000 körül volt pár éve, de olyan 5-8000 ft-ra számíts, attól függően, hogy mit szeretnél

Aljzat: tőzeg, vagy erdei föld, ez nem túl drága

Kütyük: hőmérő, páratartalom-mérő, itató, etető-tál, kövek, házikó esteleg, ezekre is számolhatsz egy ezrest

Szóval szerintem egy olyan 30000 kb, ha jó cuccokat szeretnél, de nem nagyon ismerem a mostani árakat. Tenyésztőt szerintem simán találhatsz a google segítségével, tőle is megérdeklődheted ezeket! :)

2011. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ez csak a felszerelés. A teknős ára állatkereskedésekben 20-25 ezer ft, szerintem a tenyésztők olcsóbban adják, de ezt tőlük kell megkérdezned!
2011. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!