Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha simán rárakom a tetejére...

MaxGix kérdése:

Ha simán rárakom a tetejére az UV lámpát, az úgy jó?

Figyelt kérdés
[link] Ennél a terkónál hogyan udnám megoldani a világítást?
2011. jan. 14. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, ha lesz benne háttér, akkor arra lehetne rakni a lámpát, de én ha neked lennék csináltatnék rá egy tetőt lámpával.
2011. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ennek üveg van a tetején??? jobb lenne ha nem üveg lenne, hanem egy rács, és úgy raknád rá az uv lámpát, mert az uv sugárt lefogja az üveglap és hát nemtom de akkor asszem nem olyan jó úgy. Szal nekem rács van felül emiatt.
2011. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?Csináltassak egy felül full rácsos terkót?Am a tetején van rács, és talán elég is lenne.
2011. jan. 14. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ha van egy olyan 10 centi széles rács rajta, az már jó.


vehetsz Repty Glow 5.0 izzót is 5ezeré, nem kell mindenképp fénycsövet venned.


Az izzónak szebb a színe, egy kerámis foglalatba betekered és rárakod a tetejére..


én a fénycsővel megszívtam, mert hamar tönkrement és egyébként is randa lila fénye volt


az égő jobban bírja és a fénye is szebb, és ugyanazt tudja mindkettő

2011. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kerámia foglalatba..csak elírtam
2011. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akaszd fel a terkó felé
2011. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ami még megoldás lehet, hogyha az ajtónál el tudod vezetni a vezetéket, akkor a rácsra felül csinálsz két kis lyukat, egy darab drótot átfűzöl, és belül odakötöd vele a lámpát, és a lámpa vezetékét pedig az ajtó illesztésénél kihozod. Nekem az egyik terkómban így lett megoldva, sokkal szebb a fénye, ha bent van, mint kívül, ezért csináltam így.
2011. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!