Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Érdemes Ékszertekit venni...

Érdemes Ékszertekit venni állatkereskedésben? (tapasztaltak is írjanak )

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 20:59
 1/8 gfero ***** válasza:
igen de előtte néz körül nincsenek beteg állattok a boltban,nem agyon zsúfolt helyen tartsák őket ,ha lehetséges kérd ki valaki véleményét aki vásárolt abból az állatkereskedésből
2011. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,lécci méggggggggggggggggggggggggggg!!!!!!44444444
2011. jan. 14. 21:49
 3/8 Platypus ***** válasza:
Hallottam már olyanról, hogy kereskedésben alig etették az állatokat, nehogy megnőjenek mielőtt elviszik őket. De egy normális kereskedésben ez nem fordul elő. Ha a kereskedés tiszta, az állatoknak is megfelelő helye van és tiszta vize, és jó minőségű kaját kaptak, akkor miért ne?
2011. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ahoj!


Sokféle módon lehet értelmezni a kérdésed, engedj meg egy picit viccesebb választ :)


Az ékszerteki egy szinte elpusztíthatatlan kis jószág, ezért is van, hogyha elszöknek, akkor nálunk a természetben is nagyon megtalálják a helyüket, pedig ott nem mintaszerűek a körülmények. Ha most azon gondolkozol, hogy a tekidet boltból vedd-e meg, vagy kimenj a margitszigeti tóhoz és onnan vegyél ki egyet, akkor a másodikat csak azért javaslom, mert ha nem örökké tartó szerelem lesz köztetek, akkor bármikor visszaviheted :)


Amúgy mindig meg kell nézni, hogy a boltban milyen állapotok uralkodnak. A leginkább árulkodók tényleg a tekiakváriumok szoktak lenni, mert ott bukik ki a legkevésbé a takarítás és a gondozás hiánya.

2011. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne érdemes?

Viszont, ha azt mondják, hogy nem nő nagyra, igénytelen, stb. akkor máshol vedd meg!

2011. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bettibébi válasza:
Abszolut! Nekem volt kettő is. Az egyiket ajándékba kaptam a másikat pedig a bátyám vette a névnapomra véletlenül tudom hol:) Na a lényeg a lényeg h természetesen megéri. Viszont figyelj arra, hogyha például majd nyáron kiviszed és leteszed a fűbe "szaladgálni" nehogy egy macska megtámadja vagy bent a házba is legyen elég helye az akváriumban. És egy jó tanács vízmelegítőt szerezz be télire mert nagyon nem bírja a hideget... Na de ezeket a kereskedésben is elmondják, vagy ha van kérdésed nagyon szívesen segítek ha tudok!!:)
2011. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az utolsónak,köszi és márt meg is kaptam,3cm,mennyi halat adjak neki és az baj,hogy csak a saját akváriumába szeret enni,külön vödörben/lavórban/tálban nem eszik?
2011. jan. 19. 16:38
 8/8 Bettibébi válasza:
Az én teknősöm a tél beálltával alig evett. Elég volt neki heti vagy akár 2hetente egyszer is enni. Ha pici a teknős én a helyedben felszeletelném neki a halat is de én még a rákot is felszeleteltem, mert így neki könnyebb volt megenni. Nem baj, ha az akváriumban eszik, figyelj arra, hogy inkább keveset adj neki többször, mert ha nem eszi meg mindet és a vízben marad akkor egy idő után kellemetlen szagú lesz:) Vigyázz a kis jövevényre:)
2011. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!