Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az axolotl tengeri akváriumban...

Az axolotl tengeri akváriumban él, ugye? Azt mennyibe kerül fenntartani?

Figyelt kérdés
Az akvárium nagy kell, lélegeztető, vízinövények, mindez mennyibe kerül kb? És az etetés?
2011. jan. 22. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az axolotl az édesvizeket szereti.
2011. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én arra szavaztam, de anyám mondta, hogy tengervízi...

De mennyibe kerül fenntartani?

etetés?

Please!!!

2011. jan. 22. 19:03
 3/6 Platypus ***** válasza:
Nem annyira drága se megvenni, se fenntartani, de elég nagyra nő és helyigényes. Érdemes olyan 100 liter körül venni akváriumot, vagy hasonló alapterületű, de laposabb terráriumot. Kell bele egy szűrő, mert az axolotl sok koszt termel. A levegőztetést a szűrő megoldja. A legtöbb növényt tönkreteszik, Anubiasokat lehet melléjük rakni. A növénynek kell valami fény, az Anubiasok nem igényelnek sokat, megteszi egy 15W-os fénycső, ezt pont a növény fölé ajánlott rakni. Lehet faágakat berakni dekorációnak, az Anubiast erre kell rákötözni. Az egészet össze lehet dobni olyan 15-20000 Ft-ból használtan, 2-3 állattal együtt. Egy fiatal axolotl kisebb helyen is elvan, de érdemes a kifejlett mérettel számolni.
2011. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, Apámtól lehet kapok (=
2011. jan. 23. 15:54
 5/6 anonim válasza:
Mielőtt vetetsz egy ilyen állatot, olvass utána pl itt: www.axolotl.hu Kár lenne érte, ha felelőtlenség miatt pusztulna el.
2011. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, már elolvastam, csak ezt előtte Írtam a kérdést ide...
2011. jan. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!