Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan segítsek a teknősömnek...

Hogyan segítsek a teknősömnek feldolgozni a vele történteket?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég meghalt az egyik teknősöm és azóta a másik olyan mint valami depresziós !! (remélem nem az bár már erre is gondoltam !! Arra is gondoltam hogy kell neki mégegy pár de igazán nem értek olyan nagyon hozzá !! Légyszi segítsetek !!
2011. febr. 12. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezd meg tőle, hogy akar-e róla beszélni, vagy keverj antidepresszánsokat az akvárium vizébe. Esetleg vegyél mellé egy másik teknőst.
2011. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán elvihetnéd pszichiáterhez?De lehet,hogy jobb lenne neki,ha többet járna társaságba,és adj neki feladatokat,amin sokat kell gondolkodnia és fizikailag is kifárasztja!
2011. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg izgathatnád őt análisan, hátha!
2011. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél mellé egy párt és minden oké lesz.
2011. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

És foglalkozz vele sokat.

2011. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 3.-nál sírtam XD
2011. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csakis ugyanakkora méretűt vegyél hozzá, mert különben balhék lesznek (Legalábbis próbálj meg akkorát venni)
2011. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínű,depressziós lett,főleg ha régóta együtt voltak. Próbélj meg neki párt szerezni,szerintem sokan meg akarnak válni-főleg nagyobb-tekitől, így nem lesz nehéz. Tartsd az új jövevényt pár napig karanténba(hátha beteg),aztán engedd össze őket,de azért pár óráig maradj te is ott, biztos ami biztos alapon.
2011. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Vidd el pszihológushoz, az elbeszélget vele, vagy csinálj neki IWIW-et/FACEBOOK-ot
2011. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyél egy ideig te a társasága beszélgessetek,sétáljatok hogy ne unatkozzon,vegyél neki egy izgalmas könyvet,nyáron vidd rendezvényekre (rockfesztivál) kerti party meg ilyenek,vidd el tánciskolába is!
2011. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!