Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel, lehetne 1 király...

Mivel, lehetne 1 király teknős étvágyát növelni?

Figyelt kérdés
Az állat orvos azt mondta hogy száraz macska táppal, etessem. mert a liszt kukac árt neki. :S Segítséget szeretnék kérni. :$
2011. márc. 16. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát....jó kérdés. Talán ha több mozgásteret biztosítasz neki, vagy napoztasd, hogy legyen A meg D vitaminja. Jobb lesz a kedve is. Talán az étvágya is.
2011. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az előző válasz jó :D napoztatni kell egy kicsit :D

szerintem az állatorvos ilyen kis szárított halra gondolt amit néha adnak macskáknak is :D

az én teknősöm télen alig evett , nagyon meg voltam ijedve :/ vagy 2 hetenként volt hajlandó enni egy pár falatot :/ de most h jött a jó idő sokat napozott és megjött az étvágya :D már rengetegez zabál :D XD

de amikor kicsi volt volt h nem evett és vittük orvoshoz , akkor szurit is kapott , mert puha volt a páncélja :/

2011. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kristof12345678 válasza:
Vagy melegebb viuet teszel neki kb28c fokot
2015. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!