Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Axolotl ehet garnélát és csigát?

Axolotl ehet garnélát és csigát?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a csigát megeszi, de azt is hogy az aprókavicsot lenyeli akkor elpusztul. Akkor hogyan? Kiszedi a házából a csigát? A garnélával kapcsolatban nem találtam semmit és a red cherry garnéla elég kicsi ahhoz hogy megegye, kérdés hogy lenne-e baja tőle?

és 19 fok nem sok az axolotl-nak, ugye? csak pár nap és kiveszem a fűtőt. (légyszi ne másoljatok be leírást a netről, olvastam mindet)


2011. márc. 19. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel az axolotl nő, így egy idő után a csiga kicsi lesz neki, s egybe megeszi, házzal együtt.Gondolj csak bele, akár 25-30 cm-re is megnőhet a garnéla. Az alma csiga elég nagy, mivel élőbe nagy axolotl-ot nem láttam, így egy kifejlett csigát nehezebben tudna lenyelni. Én is axolotl-t szeretnék, ezért én is utána olvastam. MInden, ami kicsi, megeszi,vagyis a cherry-t is.Amúgy nem találtam semmi olyasmit, hogy más állattal együtt lehetne nagyon tartani. Ja, s vigyázni kell, hogy nehogy megsérüljön a bőre, ez miatt az almacsiga nem tudom hogy mennyire tudná megsérteni a bőrét..(Mármint a csiga ház váza)
2011. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!