Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Anyukám nem engedi meg, hogy...

Anyukám nem engedi meg, hogy gőtém legyen mert élő eleséget esznek és nem tarthatok otthon élő kukacokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
úristen, az a felfogás...miért? belemászik a fülébe éjszaka?!:D vigyél haza 1 kis doboz kukacot, befőttesüvegbe és mutasd meg neki hogy "tessék anyu, ezek nem fognak kimászni innen, neked meg nem kell nézegetni" jah és lyukaszd ki a tetejét a befőttesüvegnek.csak próbaképp csináld...és meglátja h nincs mitől félnie. úgyis valami fiókba fogod tartani azokat
2009. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mondja: Nem fog itt bűzölögni a kukac.
2009. febr. 24. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én nagyon sajnálom,hogy anyukád megfoszt attól,hogy nem lehet állatod.Pedig még egy ilyen igénytelenebb fajták,mint a gőte,hal stb. nem nagy dolog,de legalább megtanitana arra hogy felelősségteljesen el kell látnod őket,igy hozzá segitene hogy később az életben is talpraesett legyél,hogy önnállóan el látsd magad,hiszen valamin gyakorlni kell.

Egy állat mindenképpen jó arra,hogy megtanulj valamit,valakit gondozni.

Állj a sarkadra, és bizonyisd meg neki,hogy Te is teljes értékű ember vagy,jogod van döntéseket hozni.

És ő is törődjön bele,hogy neked vannak igényeid,még ha neki nem is tetszik.

Egy anyának el kell fogadnia,hogy a gyereke felnő!!!

Ha most nem enged meg egy ilyen kisebb állatot,akkor később se fog semmit megengedni??

Hagyni kell a gyereket kibontakozni!

Persze mindennek van korláta,de egy ilyen állatfajtól neki nem lesz semmilyen baja.

Legalább az állatszereteted a gyakorlatban is kibontakozik!!

2009. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jaj most látom van már 3 cicád és tengerimalacod.

Hát akkor kicsit módosulna az előző hozzászólásom:)

Szóval látják már hogy ellátod őket,de egy újabb állatfajjal még inkább ki szélesithetnéd a látókörödet.

2009. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket
2009. febr. 24. 21:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem van hörcsögöm és halam de tengerimalacom és cicám nincs. Ezt honnan szedted? Egyébként köszi, nem kötözködés vagy ilyesmi csak tisztázni szerettem volna.
2009. febr. 24. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:

jaj,akkor ne haragudj csak itt olvastam valahol hogy szintén nem engednek a szülei több állatot,mert neki van cicája meg hörije,asszem...

huh bocsi :) csak hát igy nevek nélkül azt hittem :S

2009. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem tűzhasú gőtéim vannak és csak a száraz dobozos kaját eszik meg szóval szerintem próbálkozz meg velük.
2009. szept. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem fölösleges lenne neked gőte, extra gyorsan megunja őket az ember!

A kukacok meg nem büdösek csak a fagyasztott halak!!

2010. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!