Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Viziteknős megjelölése?

K.Pisti kérdése:

Viziteknős megjelölése?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)



Nincs valakinek valami működő ötlete arról, hogy hogyan lehetne megjelölni egy viziteknőst, olyan célból, hogy állatkertben szeretnénk jobb otthont találni Neki, és ha meglátogatnánk, akkor tudjuk már, hogy melyik az, mert másik 100 teki van még ott, továbbá mert, hogy nehogy Őt szállítsák át másik állatkertbe. :))


Tehát, a gondozók is egyszerűen megkülönböztessék az utóbbi problémák elkerülése végett.


Gondoltam valami féle festékkel megjelölni a páncélját, de félek, hogy az hamar lekopik vagy levedli vagy csak káros...

Gondoltam valami páncélba történő bevésésre is de ahhoz meg valami szakember kéne... ? :))


Páncélpirszinget csináltassak neki vagy mi??? :DD



Ötlet? :)


2011. márc. 30. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
add nekem a tekit és bármikor meglátogathatod
2011. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első voltam, ha érdekel privizz
2011. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!