Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet adni hüllőnek desztillál...

Lehet adni hüllőnek desztillált vizet, vagy szénsavmentes ásványvizet, hogy ne a klóros csapvizet kelljen innia?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem desztillált vizet semmiképp, az embernél is hasmenést okoz6, akkor náluk pláne... Én inkább mentes ásványvizet adnék, vagy ha van lehetőséged, kérdezd meg, milyen vízzel itatta akitől vetted.
2011. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem ihat desztillált vizet, és tartózkodnék az ásványívíztől, mert sóösszetétele nem a hüllők szempontjából tesztelt.

Ha annyira extrázni akarsz, akkor hozz neki vizet tiszta hegyi forrásból:P De a csapvíztől sincs ám semmi baja.

2011. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű, mondták nekem múltkor, miféle speckó vizet adnak nekik ilyen célból, de most így hirtelen meg nem mondom... Kérdezz utána szaküzletekben.
2011. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy időben spriccelgettem ioncserélt vízzel az üvegre, azért hogy ne legyen vízköves, meg volt bent tálban csapvíz, hát a gekkónak nem lett baja.
2011. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
Adhatsz neki kristályvizet, az gyakorlatilag palackozott dunavíz. Ugyanolyan Duna menti kútból jön, mint a pesti csapvíz, csak nem csövön, hanem palackban. De ha a csapvizet állni hagyod egy vödörben egy napig, akkor abból is kimegy a klór.
2011. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!