Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Fressnapf-ban lehet teknősök...

Fressnapf-ban lehet teknősök alá való kavicsot venni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy néha esznek belőle, hogy jobb legyen az emésztésük, de nem fognak megfulladni tőle? Még kicsik, mekkora méretűt vegyek?
2011. ápr. 29. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a debreceniben láttam különböző kavicsokat. Itt nagyon kedvesek az eladók, segitenek. Hát szerintem csak nem eszik meg a nagy kavicsot, csak a töremorát.
2011. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, a kavicsra ráharapnak, kaja helyett, tökmindegy mekkora. Nem halnak meg, ne parázz. Sóder kavics is jó bármilyen díszhalas boltból.
2011. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem ékszerteknősöm van (Gondolom neked is) de ez természetes dolog. Megeszi, aztán pár óra/nap múlva kiürül.

(Máshogy nem tudtam megfogalmazni.)

2011. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, nekem ilyen nagyon kicsi, "apró kavics" méretű kavicsok vannak, a teknősök meg kb. Fél évesek.
2011. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!