Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan lehet ezt vagy ehhez...

Hogyan lehet ezt vagy ehhez hasonló kimászót készíteni?

Figyelt kérdés

A teknosinfo.hu weboldalon található kimászóról lenne szó.

Link: [link]


A válaszokat előre is köszi!!!

Részeletes leírást kérnék, mert házibarkács analfabéta vok... :)


2011. ápr. 29. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Én csak ránéztem a képre, nem olvastam el, de úgy látom, FBS-el bele van ragasztva 2db üveglap az akváriumba, és arra szórtak kavicsot.


Hát elmész barkácsboltba, pl OBI vagy ha van a közeledbe kisebb bolt, az is jó, aztán veszel FBS szilikon ragasztót, kis tubust, ez kb 800 Ft lesz.


Aztán leméred az akvárium belsejét, elmész az üvegeshez és vágatsz két olyan lapot, ami pont belefér, és hazamész.


Fogod, bekened az üveglap szélét FBS-el és berakod a helyére, ahova akarod. Egyiket ferdén hogy azon fel tudjon mászni a teki, a másikat meg följebb egyenesen, és mondjuk oldalára állítod az akváriumot, akkor ott is marad a lap, talán egy két helyen egy kis szigetelőszalaggal, vagy celluxal odarögzíted, hogy ne csússzon el. És lefekszel aludni.


Másnap megszagolod, hogy büdös e még, megnyomkodod körömmel, hogy megszáradt e, és ha már úgy látod, hogy száraz, akkor feltöltöd vízzel, rászórod a kavicsot és kész.


Így megfelel a leírás?

2011. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megfelel, köszi szépen...;)
2011. ápr. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!