Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elég ekkora akvárium?

Elég ekkora akvárium?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 100*200*100cm-es akváriumba tartom az aligátoromat, ez elég lesz végig vagy nagyobbra is meg fog nőni?
2011. ápr. 30. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tartod a lakásban szabadon?
2011. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aligátort? Nóóóórmáálisvagy? Tudod hogy mekkorára nőnek...


Ám, szerintem kamu. Honnan lenne aligátorod?

2011. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz neki! de miért nem teszed meg azt nekem, hogy bemászol mellé, és megvárod,míg felzabál??? ÁLLATKÍNZÓ!!!!
2011. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még kicsi, de akkor lakásba lesz. :) Van 1 nagy medencénk is oda is ki szoktam vinni stb. Amúgy azt mondta akitől vettük, hogy ha velem együtt nő fel, akkor az anyjának tekint, s így nem fog "megenni".
2011. ápr. 30. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez igaz. Csak szoptatnod kell gyakran, hogy tényleg az anyjának tekintsen. Hajrá :)
2011. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősnek van 1 aligátor teknőse. Az csak egy teknős, de kb 40cm-s, egész nap döglik, és ha fölé tart kaját egy nagy csipesszel, az olyan hirtelen odakap, hogy simán leharapná a srác kezét csuklóból. Nem szabad fölötte nyúlkálni kézzel.


A kis aligátor biztos cuki, de csak óvatosan, nehogy 1-2 ujjad bánja :)

2011. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bazz egy aligátor 5- 6 méteresre nő szerinted az hol fog elférni egy 1 m akváriumba.
2011. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

És amm az aligátoroknál nincs olyan hogy az anyuknak tekintenek ,már egy csomó olyan hír van hogy a gondozójukat is megtámadták ˙(állatkertben)

2011. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!