Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miből mennyit adjak ékszertekn...

Miből mennyit adjak ékszerteknősgyerekeknek?

Figyelt kérdés
A nagyobbik nem olyan nagy étvágyú, vagy csak elnyomja a kicsi, de a kisebbik megállás nélkül tömne. Reggel és este esznek. A Sera tápból csak egy-két szemet esznek, de van szárított halam (kis darabokat szoktam belőle tépni), szárított kukacom, heti menü (abban van mindenféle), szív-mix. A halat meg a kukacot szeretik a legjobban, még csak ezeket meg a szív-mixet kapták a tápon kívül. De mégis max. mennyit szabad nekik enni egy etetésnél? Úgy tudom, hogy nem szabad őket túletetni, viszont mindenhol azt írják, hogy annyit adjak, amennyit a teknős rövid időn belül elfogyaszt. De, ha fél órán át szórom neki a kaját, akkor addig eszik, főleg a pici. Még véletlenül se akarok nekik rosszat!
2011. máj. 1. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nincs válaszom, de azt tudom, hogy élő lisztkukacot és csalihalat, vagy pici fagyasztott halat is (lehet kapni állatkereskedésben) kéne adni neki, mert a szárított dolgokban nincsenek meg a számára fontos vitaminok, anyagok. Egy ideig elél ezeken, de később megbetegedhet, gyengülhet a páncélja. [link] itt lehet, hogy megtalálod a választ:)
2011. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!