Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit esznek a vizisiklók?

Mit esznek a vizisiklók?

Figyelt kérdés

Nemrégiben hozzám került egy barátom révén egy kis vizisikló. Érdekelne hogy mivel lehet etetni?

A terrárium már kész, minden beállítva a tőlem telhető legideálisabbra számára.

Tanácsokat és nem "engedd el mert védett" típusú válaszokat szeretnék.

Előre is köszönöm.


2011. máj. 11. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
kishalat az tuti,mert sokszor láttam amikor megfogták a kishalakat
2011. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok,azt elfelejtettem odaírni,hogy bár nem vagy rá kíváncsi,engedd el,mert el fog pusztulni szegényke
2011. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Békákat, kishalakat stb... ""engedd el mert védett" típusú válaszokat szeretnék."

inkább azért kellene elengedned, mert fogsában nem eszik...

Tehát inkább ne kínozd.

De ahogy gondolod, ha akarod tartsd meg, lehet, hogy eszik(mivel írtad hogy kicsi)ezért tegyél be neki vmi kishalat, és meglátod ,h megeszi-e.

2011. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbálok mondjuk guppit adni neki vagy utánanézek még, hátha ebihalat vagy ilyesmit eszik.


A "fogságban nem eszik" butaság.

Volt már vadon fogott kígyóm és tény hogy koplalnak egy ideig de hamar visszaszoknak rendes környezetben.


Ez a példány, kb 13-15 centi hosszú, tehát még az első vedlésén sincs túl, így gyorsabban szokik bele ebbe a környezetbe.

2011. máj. 11. 18:57
 5/8 Platypus ***** válasza:
Élő halat eszik leginkább. Ha azt nem fogadja el, akkor mindenképpen engedd el, mert akkor vagy kényszereteted, vagy elpusztul. A természetben ebihalat is eszik, de azzal inkább ne etesd mert a békák is védett állatok. A kifejlett vízisikló nem válogatós, mindent megeszik ami mozog és el tudja kapni.
2011. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is van egy kicsi vizisiklom,és ö is kis halat eszik.De lehet adni neki nagyon apró békát is.
2011. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

vízisikló,hosszú íííííííííí-vel,

de halat,kecskebékát,esetleg egeret

2012. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabodaniel6 válasza:
Én szerintem kis csigákat is eszik, mert nekem is van egy és csigákat is eszik!
2019. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!