Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaptunk egy ékszerteknőst!...

Kaptunk egy ékszerteknőst! Mit kell tudnom?

Figyelt kérdés
Mindent leírhattok róla mert fogalmam sincs mit hogy kell... :S
2011. máj. 21. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nekem 20 napja van kb.xd

amúgy abba 100%-ba biztos vagyok hogy kell vízmelegítő mert ha nincs meg is fázhat:)

2011. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisnita ***** válasza:

Én most készülök venni a páromnak. :)

Itt nézelődök róla: [link]

[link]

[link]

2011. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen eddig nem tudtam hogy kell víz melegítő :S sajnos nincs neki de ameddig megvesszük addig kibirja?
2011. máj. 21. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van kettő bár csak pár hete. Nincs még vízmelegítőjük de semmi bajuk nincs. Amúgy ha langyos vizet raksz az akváriumba és van fedő azon, akkor elvileg nem lesz bajuk. Azért nem fáznak meg olyan könnyen. :)
2011. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szűrő,vízmelegítő(állítsd 25-27fokra:)),UV lámpa, fagyasztótt hallal etesd(állatkereskedésben kapható),stb.
2011. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem 1 hónapja megvan, és semmi baja, bár most jönnek melegek is, meg mi panelba lakunk, itt azért jóval melegebb van mint egy családi házban:D

De sok olyat halottam h több mint tíz éve megvan valakinek,vízszűrő meg melegítő nem is volt neki, és tök jól elvan :D

én felkeléskor cserélem egy picit a vizet meg délután meg lefekvés előtt öntök meleget..meg még kicsi a terráriuma, majd karikor veszek nagyobbat, abba már veszek egyet :D

2012. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!