Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a baja az ékszerteknő...

Mi lehet a baja az ékszerteknősömnek?

Figyelt kérdés
Nem akarja mozgatni a lábait, olyan "kedvetlennek" tűnik, nem nagyon úszkál, csak lebeg a vízben, bár étvágya van, nem puha a páncélja, nincs bedagadva a szeme... szóval külsőleg nem látható semmilyen betegség vagy sérülés.
2011. máj. 22. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

fűtés van neki a vízben? Miket szokott enni kapni?

Amúgy nyugodtan elviheted az állatorvoshoz, a teknősöknek is szoktak injekciót adni, lehet neki vitamin injekcióra lenne szüksége, bár nem tudom, írd le mit eszik

2011. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A régi fűtőteste egy hete tört el, és újat még nem vettem. Lehet erre lett érzékeny?? De ahogy bejön a jó idő, már nem szokott fűtésük lenni, kiveszem az akváriumból, és eddig jól megvoltak, ilyen probléma még nem volt. A másik teknősöm igazi virgonc, semmi baja!

Enni mindenfélét kapnak, hús, hal, müzli, rák, szívmix, sali, szóval sokféle ételt kapnak. De lehet a fűtés...

Köszi a választ.

2011. máj. 22. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmes.
2011. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem öreg?
2011. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én 3 tekimmel jártam 3 hetes kezelésre,mert afféle tavaszi depi volt rajtuk.kaptak mindenféle vitamin szurit és most mindenki happy.1 héten egyszer halat,meg vitamin port vegyél és abba panírozd be,mert elengedhetetlen a pozitív fejlődés érdekében.
2011. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg fog dögleniiiiiiiii
2011. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére már semmi baja a teknősnek, csak a vízmelegítő hiányzott neki. Vettem újat és sokkal élénkebb, úgy látszik jóval érzékenyebb a hidegre mint a másik teknősöm.


Kedves "bobeli"! Igazán "köszönöm" a te reagálásod is, de bármilyen hihetetlen előbb-utóbb minden élőlénynek ez a sorsa! Inkább arra voltam kíváncsi, hogy lehet-e más oka is annak, amit leírtam. A többieknek köszönöm a válaszokat!

Ui.: Én inkább úgy fogalmaznék, hogy elpusztul és nem megdöglik... ez stílus és állatbaráti szeretet kérdése, hogyan beszélsz arról az élőlényről, akiről gondoskodsz.

2011. máj. 26. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!